Jsme Tech-Komplex s.r.o., česká společnost specializující se na návrh a vybavení obchodů, kanceláří, supermarketů, lékáren, čerpacích stanic, hračkáren, sportovních prodejen i drogerií. Máme dlouholeté zkušenosti s budováním, zajištěním výroby a následnou montáží regálů, vitrín, drátěného programu či stojanů a panelů pro interiér obchodu. Kromě kompletního vybavení prodejen regály zajišťujeme též prodej a instalaci doplňkového sortimentu, tedy reklamní stojany, kliprámy, cenovky, nákupní vozík pro děti, slatwall, plakátové lišty, gondolové sestavy regálů či parabolická zrcadla.

Ke každému projektu přistupujeme individuálně. To znamená, že můžeme zákazníkovi nabídnout komplexní škálu služeb, od návrhu a 3D vizualizace, přes koordinaci činností, samotnou realizaci zakázky, až po finální instalaci, dopravu a montáž. Partnerství a spolupráce pro nás nejsou pouze prázdná slova. Svým zákazníkům se věnujeme od nápadu, až po servis. S námi máte jistotu, že se ve světě regálů a vitrín neztratíte.

Máme vlastní skladovací a montážní prostory, nákladní autodopravu a sídlo uprostřed České republiky. Díky tomu jsme schopni realizovat zakázky po celé České republice, ale i na Slovensku.

Kreativita nám není cizí. Výzev se nebojíme. Pojďte do toho s námi!

techkomplex O-nas

Chcete pomoci s návrhem interiérů?

Kontaktujte nás