Konfigurátor regálů online
Chci vyzkoušet

Regály, policové regály, regálové systémy

Regály pro vybavení obchodů patří mezi základní výrobní sortiment naší společnosti. Potřebujete dodat policový regál, paletové regály či regál na potraviny? Vybavení prodejen regály se stává jednoduchou záležitostí.

Díky online konfigurátoru regálů si můžete sami zvolit velikost, výšku, šířku a vzhled vašich nových regálů, panelů a polic.

Co můžeme udělat my? Vyslechneme vaše představy, zaměříme interiéry, společně vybereme materiál, zadáme výrobu, zkoordinujeme činnost s postupem dalších prací a nainstalujeme interiér obchodu. Návrh interiérů a vybavení obchodů je hračka. Pojďte se o tom přesvědčit a spolupracovat s námi!

Drátěný program, drátěný program do obchodu

Nabízíme vám drátěný program pro vybavení obchodů, kanceláře, čerpací stanice i supermarketů. Vybavení obchodu drátěným programem představuje ideální řešení splňující nároky na funkčnost, variabilitu a design.

Drátěný program dnes využívá moderních technologií, díky nimž získáte drátěné koše, háky, stojany věšáky nebo kování v nejlepší kvalitě a tvarech vyhovujících vašim představám interiéru obchodu.

Nákupní vozíky, nákupní vozíky pro děti, nákupní vozíky na kolečkách

Víte, že první nákupní vozík, před více jak osmdesáti lety, vypadal jako nákupní židle? Od té doby se toho hodně změnilo. Potřebujete-li zadat vybavení odborníkům, obraťte se na nás!

V naší nabídce naleznete nákupní vozíky splňující vysoké nároky na funkčnost, bezpečnost či ergonomiku.

Dodáme vám kompletní sortiment nákupních vozíků a nákupních vozíků pro děti, a to včetně příslušenství i doplňků, tedy například náhradních koleček, stojanů, madel atd.

Reklamní stojany, kliprámy, napínací rámy

Kromě vybavení interiéru obchodu regály vám nabízíme příslušenství k prezentaci či reklamě. Neváhejte se na nás obrátit, potřebujete-li poradit s nákupem výstavních a informačních stojanů, s reklamním stojanem typu Áčko nebo s kliprámy.

Reklamní stojany, kliprámy a napínací rámy vám dodáme v různých velikostech, materiálech a barvách. Rychle a dle vašich přání se přizpůsobíme vašim požadavkům.

Cenovky, plakátové lišty, cenovky na zboží

Zviditelněte své zboží, produkt nebo službu. Cenovky patří mezi nejdůležitější doplňky každého vybavení obchodů. Díky široké kolekci nabízeného zboží můžete vybírat z cenovkových a plakátových lišt, z upínacích a etiketovacích prvků, regálových lišt či visaček.

Díky variabilitě velikostí, materiálů a barev mohou být tyto doplňky použity pro vybavení supermarketů, obchodů, lékáren nebo čerpacích stanic.

Akrylové stojany, stojánky na letáky, stojan na noze

Obchod je o detailech. Detaily nechte na nás! Nabízíme vám širokou nabídku interiérových stojanů na míru vašim požadavkům. Chcete zajistit dokonalou prezentaci vaší společnosti na veletrhu? Potřebujete viditelně vystavit menu restaurace? Hledáte ideální řešení pro nabídku akčního zboží?

Pro dokonalou prezentaci vaší firmy zajistíme vybavení akrylovými stojany, hliníkovými stojany na letáky, zásobníky na prospekty. Možnost vašeho potisku je samozřejmostí.

Koše, proutěné koše, proutěné koše na zakázku

Smysl pro tradici, designový doplněk, přírodní materiál, odolnost a vzhled. To je jen malý výčet vlastností, díky nimž si proutěný program vybíráte do svých obchodů.

Hledáte inspiraci pro vybavení supermarketů? Potřebujete nakoupit doplňky do kavárny nebo pekařství? Chcete, aby váš obchod měl nový a zajímavý vzhled? Nabízíme vám proutěné koše na zakázku a přesně dle vašich představ.

techkomplex Vybaveni8

Příslušenství, háčky, háky, parabolické zrcadlo

Kromě výše zmíněného sortimentu vám nabízíme širokou škálu příslušenství, včetně háčků, háků, panelů, děličů či polic. Doplňkovou kolekci rozšiřuje i program starající se o bezpečnost. V naší nabídce tedy naleznete také parabolické zrcadlo, stropní kontrolní zrcadlo nebo průmyslová zrcadla.

Neváhejte se na nás obrátit i s dalšími požadavky. Jsme odborníky na interiér obchodu, kanceláře či supermarketu. Každá další zakázka je pro nás výzvou a motivací.

Kompletní nabídku námi nabízeného sortimentu naleznete v sekci Ke stažení.